укр.рус.eng.

Як вибрати гарного адвоката? Дієві поради

Вибір хорошого адвоката подібний до вибору будь-якого іншого продукту або послуги. Найкраще провести ретельне дослідження, що допоможе вам прийняти обгрунтоване рішення. Після того, як Ви забезпечите кілька рекомендацій адвокатів з досвідом роботи у відповідній галузі практики, ви повинні ретельно вивчити кожного кандидата. Нижче наведені деякі прості кроки до вибору кращого адвоката для ваших юридичних потреб.

Проведення Співбесід З Кандидатами

Один з кращих способів оцінити юридичні здібності адвоката-це взяти у нього інтерв'ю. Більшість адвокатів надають первинну консультацію-зазвичай годину або менше—безкоштовно. Нижче наведено кілька питань для розгляду:

Який досвід має юрист у вашому типі юридичної справи?
Як давно вони практикуються?
Який відсоток їх роботи присвячений вирішенню юридичних проблем вашого типу?
Чи є у них якісь особливі навички або сертифікати?
Які їхні гонорари і як вони структуровані?
Чи є у них страховка від недбалості? Якщо так, то скільки?
Хто ще буде працювати над вашою справою і які їх розцінки?
Чи передають вони на аутсорсинг будь-які ключові юридичні завдання для виконання функцій?
Які додаткові витрати можуть бути пов'язані на додаток до зборів адвоката (поштові витрати, реєстраційні збори, копіювальні збори тощо)?
Як часто вам буде виставлятися рахунок?

Майте на увазі, що більш високий гонорар не обов'язково прирівнюється до більш кваліфікованого адвоката. Отже, плата за Скельне дно може сигналізувати про проблеми, недосвідченість або некомпетентність. Після зустрічі з адвокатом вам слід задати собі наступні питання:

Чи сумісні досвід роботи адвоката з вашими юридичними потребами?
Вони швидко і ввічливо відповіли на ваші запитання?
Чи є вони тим, з ким ви відчуваєте себе комфортно?
Ви впевнені, що вони володіють необхідними навичками і досвідом, щоб впоратися з вашою справою?
Вас влаштовують гонорари і те, як вони структуровані?
Чи згодні ви з умовами Угоди про гонорар та / або угоди про представництво?

Розпитувати Інших Адвокатів
Адвокати знають майстерність і репутацію інших адвокатів. Адвокати можуть надати інформацію про колегу-адвоката, яку Ви можете не знайти в книзі або в інтернеті, наприклад, інформацію про етику адвоката, рівень компетентності, поведінку, звички до практики і репутації.

Огляд офісу адвоката
Ви можете багато чого дізнатися про адвоката з їх адвокатської контори. Попросіть коротку екскурсію по їхньому офісу або конференц-залу, де ви зустрічалися з адвокатом. Чи є Адвокатська контора акуратною, впорядкованою, ефективною і добре керованою? Який допоміжний персонал наймає адвоката? Чи здається персонал доброзичливим і послужливим?

‹‹ повернутися назад