укр.рус.eng.

Статті

С нового года Украина присоединится к Плану BEPS

Присоединение Украины к BEPS является позитивным сигналом для инвесторов

Возбуждено уголовное дело по факту отравления водой в Махачкале

Возбуждено уголовное дело по факту отравления водой в Махачкале

Інтелектуальна власність - важливі кроки до захисту

На сьогодні в Україні зроблено важливі кроки на шляху формування та розвитку інституту інтелектуальної власності, створення відповідного законодавчого поля, гармонізованого до міжнародних вимог.

Юридичні послуги

Юридичні послуги – надання консультацій з питань чинного законодавства, здійснення захисту прав та інтересів осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, сприяння застосуванню державного примусу і реалізації юридичної відповідальності осіб, що вдаються до протиправних дій щодо цієї особи (оформлення правових документів, адвокатська допомога, захист прав та інтересів особи тощо)».

Основні форми надання та види юридичних послуг

На сьогодні існує декілька форм надання юридичної допомоги.

Позовна заява

Закон передбачає обов'язкові вимоги до реквізитів і змісту позовної заяви. Позивач, при пред'явленні позову повинен в обов'язковому порядку дотримуватися належну форму позову відповідно до ЦПК України.

Засоби захисту інтелектуальної власності

До загальногромадянських засобів захисту інтелектуальної власності відносяться: визнання права; відновлення права; припинення дій, що порушують право або створюють загрозу його порушення; відшкодування збитків; визнання угоди (договору) недійсним; стягнення особливої неустойки при невчасній оплаті.

Інтелектуальна власність

Важко не погодитися з твердженням, що світова економіка зазнає постійних змін. І чим довше існує система світового господарства, тим швидше відбуваються ці зміни. Таким був і 20 століття, закінчення якого ознаменувалося «інтелектуальною революцією» в економіці розвинених країн.

Законне представництво в суді

Законне представництво в суді здійснюється в силу прямих вказівок закону і має на меті забезпечити захист прав та інтересів обвинуваченого, потерпілого, цивільного позивача і цивільного відповідача, які через повної або часткової втрати дієздатності не в змозі або утруднені у самостійній захисті своїх прав і законних інтересів.

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13