укр.рус.eng.

Бухгалтерське абонентське обслуговування

Бухгалтерський облік – це процес виявлення, вимірювання, реєстрації, накопичення, узагальнення, зберігання і передачі інформації про діяльність підприємства зовнішнім і внутрішнім користувачам, для прийняття рішень (ст. 1 ЗУ "Про бухгалтерський облік і фінансову звітність").

Згідно ст. 8 цього закону, підприємство може самостійно обрати одну з форм його ведення: прийняття на роботу співробітника - бухгалтера або створення бухгалтерської служби, чи працювати на договірних початках з фізичною особою - підприємцем або компанією, яка надає бухгалтерські послуги.

Загальновідомо, що проблеми, пов'язані з веденням бухгалтерського і податкового обліку, складанням звітності, сплатою податків, спілкуванням з податковими органами забирають багато часу, засобів і сил.

З метою допомоги в оптимізації бізнес-процесів клієнтів, ми пропонуємо послуги з комплексного бухгалтерського абонентского обслугоування, супроводу поточної господарської діяльності підприємства (веденню бухгалтерського обліку), а також оперативне і кваліфіковане вирішення виникаючих питань і проблем.

Робота в 1С:

Перевірка правильності оформлення первинної документації

Робота з документацією підприємства

Проходження перевірок за відомий період

Облік заробітної плати

Облік активів підприємства (ОЗ, МНМА, НМА та інші)

Облік розрахунків з постачальниками і клієнтами

Облік дебіторської та кредиторської заборгованостей

Облік на складах

Облік і прогнозування податкових зобов'язань

Підготовка та здача звітності

‹‹ повернутися назад