укр.рус.eng.

Адміністративна практика

Кожна людина має право звернутися до адміністративного суду для відновлення своїх прав, які були порушені беззаконними діями представників органів державної влади.

До адміністративних спорів відносяться справи, в яких однією зі сторін виступає суб'єкт органів влади.

Ніхто не може уникнути контактування з органами державної влади, незалежно від того фізична це особа чи юридична. А саме спілкування з держслужбовцями тягне за собою безліч паперових і бюрократичних процедур, нерівність, складну ієрархічну структуру чиновників, застосування заходів адміністративного стягнення та постійні суперечки.

Для вирішення таких суперечок і потрібен АДМІНІСТРАТИВНИЙ АДВОКАТ.

Найчастішими адміністративними справами, з якими стикаються прості люди є адміністративні правопорушення, пов'язані з керуванням транспортними засобами. До таких правопорушень відносяться керування транспортним засобом в нетверезому стані, перевищення швидкості, виїзд на зустрічну смугу і т. д.

Адвокат по адміністративним справам зможе виїхати на місце події, ознайомиться з матеріалами справи і надати повний комплекс юридичних послуг щодо захисту ваших інтересів.

Адміністративні справи з якими найчастіше стикаються юридичні особи є адміністративні спори з податковими та митними органами. Для вирішення таких потрібно не тільки наявність знань в юриспруденції, а й наявність певного досвіду спілкування з державними органами.

Адвокатське об'єднання «Правовий вимір» пропонує послуги досвідченого адвоката в адміністративних справах, який зможе побудувати грамотний захист ваших прав та інтересів у зв'язку з виниклою суперечкою, проведе всі необхідні процесуальні дії і забезпечить оперативне отримання результату.

До послуг адміністративного адвоката відносяться:

  1. юридична консультація адвоката в адміністративних справах;
  2. визначення оптимальної схеми ведення адміністративної справи;
  3. досудове врегулювання адміністративного спору;
  4. складання та подання позову, клопотання, заяви та інших процесуальних документів в судовому процесі;
  5. захист прав і інтересів в адміністративному суді;
  6. представництво інтересів в правоохоронних і державних органах;
  7. юридична допомога при адміністративному порушенні;
  8. збір і подача доказів у справі;
  9. оскарження адміністративного стягнення.