укр.рус.eng.

Антимонопольне право

Антимонопольний комітет України займається роботою, яка направлена на підтримку вільної конкуренції в сфері виробництва та реалізації товарів та послуг, а також на недопущення монополізації на ринках України. До обов’язків Антимонопольного комітету України відноситься захист конкуренції прав підприємців та споживачів, регулюванням ціноутворення, контролем злиття і поглинання компаній.

Для вирішення таких питань, потрібно досконало знати антимонопольне законодавство України, вміти захищати свої інтереси відповідно до Конституції України.

Адвокатське об’єднання «Правовий вимір» пропонує послуги АНТИМОНОПОЛЬНОГО АДВОКАТА, який надасть Вам кваліфіковану інформацію щодо законодавства України та принципів роботи АМКУ, допоможе правильно оцінити ситуацію та спрогнозувати наслідки тієї чи іншої дії.

Антимонопольний комітет має право контролювати діяльність підприємств будь-якої форми власності, органів влади, місцевого самоврядування, і навіть іноземних підприємців, що працюють в Україні. Володіючи досить широкими повноваженнями, його посадові особи мають право на такі дії:

Наші адвокати по антимонопольному праву готові представляти Ваші інтерести в Антимонопольному комітеті та захистити Вас від недобросовісної конкуренції в сучасних складних ринкових умовах.