укр.рус.eng.

Корпоративне право

В процесі реєстрації бізнесу і його подальшого розвитку необхідно дотримуватися певних юридичних норм. Корпоративне право регулює правовідносини в рамках створення, діяльності та ліквідації підприємств різного типу власності.

Адвокатам також нерідко доводиться брати участь у вирішенні корпоративних конфліктів між засновниками і керівниками бізнесу, іншими учасниками товариства. Щоб ефективно їх вирішити і уникнути подальших корпоративних суперечок, рекомендуємо заручитися допомогою кваліфікованого КОРПОРАТИВНОГО АДВОКАТА.

Корпоративне право це окрема галузь господарського права України, яка стосується регулювання корпоративних правовідносин в бізнес-структурах. Ці відносини виникають при купівлі активів компанії, створення, реорганізацію та ліквідацію юридичної особи тощо.

До суб'єктів корпоративного права належать: фізичні особи-підприємці; акціонери, засновники, учасники товариства; юридичні особи; кредитори; органи місцевого самоврядування та державного управління.

Корпоративне право може бути придбаним при отриманні права на володіння акціями або частками в статутному капіталі. Правовідносини також виникають при наявності статутного капіталу, який не поділений на частки. У багатьох компаніях корпоративний адвокат працює з абонентського принципом. Це дозволяє керівникам ефективно вирішувати нагальні правові питання, отримати необхідні юридичні знання на початку і в процесі ведення підприємницької діяльності.

Які послуги надають адвокати в області корпоративного законодавства: