укр.рус.eng.

Ліцензії, дозволи, сертифікати

Ліцензування

При здійсненні підприємницької діяльності багато хто стикався  з великою кількістю труднощів бюрократичного характеру під час оформлення та зміни ліцензії, а також доповнення ліцензій на здійснення тієї чи іншої діяльності.

Завдяки тісному контакту з державними органами, наявності власної матеріально-технічної бази та досвіду роботи в цій сфері, наші спеціалісти вирішать найскладніші ваші питання.

Дозволи

Одним з основних бар’єрів на шляху розвитку бізнесу в Україні являється отримання дозволу, так як система видачі дозволів настільки недосконала, що абсолютно не виконує своєї функції, а лише створює перешкоди на шляху розвитку бізнесу.

Кожен підприємець вимушений стикатися з неузгожденими, неоднозначними та суперечливими вимогами і нормами законодавства, в яких дуже важко розібратися.

Звернувшись до нашого Адвокатського об’єднання "Правовий вимір" Ви зможете отримати кваліфіковану консультацію та повноцінну допомогу в оформленні документів дозвільного характеру.

Сертифікація

Сертифікація  — діяльність уповноважених органів з підтвердження відповідності товару (роботи, послуги) обов'язковим вимогам стандарту і видачі документа відповідності.

Адвокатське об’єднання "Правовий вимір" надає широкий спектр послуг з оформлення всіх необхідних документів для отримання сертифіката, в тому числі представляти Ваші інтереси в органах уповноважених на видачу сертифікатів.