укр.рус.eng.

Податкове право

Підприємницька діяльність в Україні добре контролюється державними органами, а особливо податковими органами (органами доходів і зборів), які контролюють сплату податків усіма суб'єктами підприємницької діяльності незалежно від їх організаційно-правової форми.

Законодавством України встановлені правила і механізми оподаткування, за виконанням яких повинні стежити виконавчі органи. Це ціла сфера правовідносин, в яких підприємець може брати участь самостійно, а може доручити надання своїх інтересів ПОДАТКОВОМУ АДВОКАТУ.

На кожному підприємстві є особа, яка несе відповідальність за складання податкової звітності та її здачу в відповідний орган. І до адвоката з податкових спорів звертаються за допомогою тільки тоді, коли було допущено помилку при складанні податкової звітності відповідальною особою. У такому випадки юридична консультація адвоката в податкових справах ситуації вже не виправити, але задіяний податковий адвокат зможе пом'якшити відповідальність.

Податкові органи під час проведення перевірок знаходять різні порушення, які призводять до штрафних санкцій. Але буває так, що накладають штраф на неіснуючі порушення і довести вашу правоту зможе адвокат по податкових справах, найнятий вами для захисту.

Адвокат в податкових справах зможе оскаржити незаконне рішення чи дію податкових органів у той спосіб, який буде максимально підходити саме до вашої ситуації.

За ухилення від сплати податків, особливо якщо їх розмір досить великий, можна потрапити під дію кримінального законодавства, і тоді вам знадобиться допомога адвоката з податкових злочинів. Згідно законодавства звичайний юрист не може бути захисником у такому кримінальному процесі.

Адвокатське об'єднання «Правовий вимір» пропонує допомогу податкового адвоката, який швидко і ефективно вирішить виниклі у вас податкові спори.