укр.рус.eng.

Спадкове право

Вступ до права спадкування це складна справа, яка вимагає грамотного підходу.

Адвокат по спадкуванню допоможе Вам розібратися у всіх питаннях що стосуються спадщини. Крім юридичної консультації, адвокат по спадкуванню зможея допомогти Вам на всіх стадіях процесу, починаючи від нотаріального оформлення спадщини і до розгляду справи в суді.

Адвокатське об'єднання «Правовий вимір» пропонує послуги адвоката по спадкуванню, який буде супроводжувати Ваш процес прийняття та оформлення спадщини від початку до кінця. Наші юристи мають великі знання особливостей нотаріального оформлення спадщини.

Якщо Ваші документи будуть оформлені неправильно, наші адвокати відразу це помітять і не допустять появи пов'язаних з цим проблем на стадії судового розгляду справи про спадщину.

Наші адвокати по спадкуванню зможуть проконсультувати Вас, дати правову оцінку ситуації, що склалася чи спору, пояснити клієнтові норми законодавства. А також оцінити Ваші шанси на успіх, спрогнозувати розвиток ситуації, допомогти визначити подальші дії клієнта і представляти інтереси клієнта в суді.

Адвокат по спадкуванню зможе вам підказати, які потрібно зібрати документи для оформлення спадщини; як проходить процедура вступу в права спадкування; яка вартість оформлення спадщини; як вирішити виниклу суперечку і на скільки вигідно буде прийняти конкретний об'єкт спадщини.

Найчастіше до адвоката по спадкуванню звертаються тоді, коли з'явилися непередбачені обставини або ситуація вийшла з-під контролю. Такі ситуації виникають між спадкоємцями, які не змогли поділити спадщину.

Чим відрізняються послуги адвоката по спадкуванню від послуг нотаріуса? Нотаріус надає послуги тільки на стадії нотаріального оформлення спадщини, а адвокат по спадкуванню буде супроводжувати вас на всіх етапах прийняття спадщини.

На етапі нотаріального оформлення спадщини, адвокат по спадкуванню проконсультує вас по конкретних фактах, при необхідності зможе оскаржити дії нотаріуса, правильно скласти документи та інше.

На стадії судового процесу адвокат по спадкуванню вибудує стратегію, підготує позов до суду, подасть клопотання, відгуки і скарги, оскаржить рішення суду в апеляційному порядку.

Так само наші адвокати по спадкуванню допоможуть вам: в складанні заповіту; вступити в права спадкування за заповітом; оскаржити спадщину; вступити в права спадкування без заповіту і інше.