укр.рус.eng.

Нерухомість, будівництво та земля

Супровід проектів в сфері операцій з нерухомістю, будівництва та земельних відносин є одним із пріоритетних практик Адвокатського об’єднання «Правовий Вимір».

Операції з нерухомістю є досить ризикованими. Людина, необізнана в юридичних тонкощах, може не помітити шахрайські схеми і в результаті залишитися не тільки без грошей, але і без купленого майна. Компетентний юридичний супровід операцій з нерухомістю - запорука того, що всі документи будуть ретельно перевірені, а угода купівлі-продажу буде складена за діючими правилами.

Будівельні компанії останнім часом стрімко розвиваються і пропонують купувати новобудови ще на етапі фундаменту. Щоб уберегтися від можливого шахрайства та недобросовісності забудовників, варто залучити до оформлення угоди кваліфікованого адвоката по нерухомості.

Хороший адвокат з нерухомості зможе здійснить перевірку: земельної ділянки; дозвільної будівельно-технічної документації забудовника; реєстраційних даних контрагентів (осіб, з якими укладається договір); договір купівлі-продажу та ін.

Якщо покупка нерухомості здійснюється в сфері вторинного ринку, адвокат з нерухомості перевірить право установчі документи продавця, наявність на квартирі або будинку арештів, боргів тощо.

Юридичний супровід покупки також включає в себе участь в переговорах з власником або забудовником. Адвокати по нерухомості можуть провести реєстрацію права власності, скласти проектів договорів, вирішити конфліктне питання в досудовому і судовому порядку.

АДВОКАТ З НЕРУХОМОСТІ пропонує такі види послуг:

Адвокат з питань нерухомості перевірить реєстри судових рішень і прав, проаналізує наявну документацію. Якщо експерт виявить порушення, він обов'язково сповістить вас і запропонує оптимальні способи врегулювання ситуації.

Ми маємо значний досвід роботи в сфері укладання угод з купівлі та продажу нерухомості, девелоперських проектів і земельних правовідносин.