укр.рус.eng.

Кримінальне право

Адвокат у кримінальних справах - це фахівець в галузі кримінального права і процесу, який має Свідоцтво на заняття адвокатською діяльністю, надає юридичні послуги громадянам та здійснює захист у кримінальних справах по кримінальних злочинах в Україні.

Адвокат у кримінальних справах повинен не тільки мати знання загальної і спеціальної частини Кримінального Кодексу України, а й повинен мати значний досвід роботи в даній сфері, який адвокат у кримінальних справах (кримінальний адвокат) набуває виключно під час особистої участі у всіх процесуальних діях досудової та судової стадій кримінального провадження.

КРИМІНАЛЬНИЙ АДВОКАТ повинен всебічно розвиватися, мати чітке уявлення про суміжних з кримінальним галузях права, а також бути психологічно стійкий до різних стресових ситуацій.

При виборі адвоката у кримінальних справах потрібно підходити до цього усвідомлено. Не соромтеся запитати у адвоката про його досвід роботи та категорії справ, які він вів, адже від результатів його роботи залежатиме ваше майбутнє або майбутнє ваших близьких. Ще дуже важливо не втратити час. Не рідко бувають випадки, коли ситуація в кримінальній справі розвивається кілька днів або тижнів, слідчий вже провів ряд процесуальних дій, і тільки коли клієнт раптом починає усвідомлювати небезпеку, що насувається, він, нарешті, звертається до адвоката у кримінальних справах. Такий сценарій розвитку подій небажаний. Тому звертатися до кримінального адвоката за допомогою потрібно вчасно.

Фахівці адвокатського об'єднання «Правовий Вимір» мають серйозний досвід в сфері захисту інтересів клієнтів під час кримінального переслідування (досудового і судового) і глибоким знанням специфіки сфери кримінального права і процесу.

Послуги адвоката у кримінальних справах включають: