рус.укр.

Міграційне право

Міграційне право охоплює імміграцію, еміграцію, внутрішню міграцію і тимчасове перебування особи за межами її місця проживання (туристичні, ділові та інші поїздки).

Імміграційне право, що пов'язане з іноземними громадянами, зазвичай визначається національним законом держави їх проживання, і може сильно відрізнятися в різних країнах і в різні часи, в залежності від політичного режиму та соціально-економічних можливостей і потреб держави і суспільства в прийомі нових іммігрантів.

У той же час, існують і норми міжнародного міграційного права. Так, декларація ООН про громадянські та політичні свободи встановлює права громадянина кожної держави безперешкодно повертатися в свою країну.

У деяких країнах можуть бути досить суворі закони, що обмежують як право в'їзду, так і термін перебування в країні і право участі іммігрантів у житті суспільства і держави. У більшості країн існують закони, що регулюють натуралізацію — процес, в результаті якого іммігранти стають громадянами країни.

Одним з видів послуг Адвокатського об’єднання "Правовий вимір" є юридична підтримка нерезидентів. Мі допоможемо Вам вирішити будь-які юридичні питання незалежно від того чи є Ви іноземною компанією з грандіозними бізнес-планами  в Україні або фізичною особою-нерезидентом, який відвідав нашу країну з приватним візитом.