укр.рус.eng.

Абонентське юридичне обслуговування

Адвокатське об'єднання "Правовий вимір" пропонує Вам комплексне юридичне обслуговування Вашого бізнесу, що полягає в забезпеченні правового супроводу усієї поточної діяльності підприємства, а також у оперативному та оптимальному вирішенні усіх проблем та завдань, що виникають у підприємства під час здійснення ним господарської діяльності.

Абонентське юридичне обслуговування Вашого бізнесу здійснюється на підставі договору, який найбільш повно та коректно захищає Ваші інтереси в процесі співпраці з нами.

Уклавши з нами договір на абонентське юридичне обслуговування, Ви отримуєте якісні та актуальні юридичні послуги, вартість яких не перевищує середньої заробітної плати одного юрисконсульта. При цьому, правовий супровід Вашої діяльності буде здійснюватися не одним юристом, а колективом фахівців у різних галузях права, що працюють у нашій компанії, а також позаштатними фахівцями (в разі виникнення такої необхідності). До того ж, Вам немає необхідності організовувати робоче місце штатному юрисконсульту, укладати з ним трудовий договір, здійснювати відповідні перерахування до бюджету тощо.

Ви маєте можливість обрати найбільш вигідний та потрібний Вам пакет, в межах якого буде здійснюватись абонентське юридичне обслуговування.

Пакет «Бізнес»

В межах даного пакету Адвокатське об'єднання "Правовий вимір" надаються наступні послуги:

 1. Консультації з питань господарської діяльності;
 2. Підготовка правових висновків з будь-яких питань;
 3. Підготовка проектів договорів та контрактів, пов’язаних із господарською діяльністю Вашої компанії;
 4. Підготовка проектів усіх внутрішніх документів (наказів, розпоряджень, різноманітних положень тощо), необхідних для діяльності Вашої компанії;
 5. Підготовка проектів документів, пов’язаних із трудовими правовідносинами на підприємстві (трудових договорів та контрактів, правил внутрішнього трудового розпорядку, колективних договорів тощо).

Пакет «Партнер»

Крім послуг, передбачених пакетом «Бізнес», включає наступні послуги:

 1. Участь у переговорах, пов’язаних із укладенням, виконанням та розірванням договорів та контрактів;
 2. Пошук найбільш оптимального варіанту вирішення трудових спорів;
 3. Представництво інтересів компанії в органах державної влади та місцевого самоврядування, податкових та інших контролюючих органах як в процесі господарської діяльності, так і в процесі проведення перевірок;
 4. Підготовка проектів процесуальних документів (претензій, позовних заяв, відзивів, заяв, клопотань тощо);
 5. Представництво інтересів компанії в судах усіх інстанцій та будь-якої юрисдикції;
 6. Правовий супровід операцій із цінними паперами, нерухомим майном та іншими активами.

В залежності від потреб клієнта, вартість абонентського юридичного обслуговування може бути переглянуто в індивідуальному порядку.

Ми переконані, що наш досвід та професіоналізм допоможе Вам уникнути будь-яких проблем та непорозумінь у правовій сфері.

‹‹ повернутися назад